Facebook Reklamları Yönetimi

Profesyonel Ekibimiz ile Dijital Pazarlama İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Facebook reklam kurgunuzu şirketinizin ihtiyaçlarına göre oluşturuyoruz. Facebook reklamlarının en güçlü yanı olan yaş, cinsiyet, ilgi alanları, e-mail, medeni durum, şehir vb demografik hedeflemelerinden faydalanıyoruz. Stratejiler sektör ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre değişmekle beraber facebook reklam çalışmaları ile neler yaptığımızı aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

Facebook reklam yönetiminde neler yapıyoruz?

  • Elinizde bulunan müşteri portföyünün e-mail’ları üzerinden müşterilerinizi tekrar hedefliyoruz. (Custom Audience)
  • Aktif yönettiğiniz bir Facebook Sayfanız varsa, sayfanızın takipçilerine özel kampanya oluşturuyoruz. Eğer ki sayfanıza yeni takipçi kazanmak istiyorsanız, facebook reklam yönetiminde bu sefer de onları dışarıda bırakacak bir kurgu yapıyoruz.
  • Tekli reklamlar dışında, carousel reklamları ve canvas gibi değişik reklam modellerini kullanarak A/B testleri yapıyoruz ve aldığımız sonuçları birbirleri arasında kıyaslıyoruz.
  • Sayfanızı takip edenler üzerinden Hedef Kitle İstatistiklerini (Audience Insights) inceliyor, oradan çıkardığımız anlamlı veriler üzerinden potansiyel müşterilerinizin ortak özelliklerini keşfedip, oluşturacağımız hedefli kampanyanın püf noktalarını tespit ediyoruz.
  • Elde ettiğimiz verileri kullanarak potansiyel müşterilerinizin ilgi alanları, çeşitli demografik bilgilerini de hedeflemelerimize dahil ederek kampanyalarınızı kurguluyoruz.
  • Facebook reklam hedeflerinize uygun olarak dönüşüm kodlarını oluşturarak, satışlarınızı arttırmaya, üye kazanım maliyetlerinizi düşürmeye ya da sitenize çektiğimiz trafiğin kalitesini arttırmaya yönelik optimizasyon çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Bu kapsamda, son zamanlarda hizmet sunduğumuz ecift.com örnek projesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca yeni blog yazımızda, Facebook Reklamları ile İşinizi Kolayca Büyütmenin tüm ayrıntılarını okuyabilirsiniz.

Referanslarımız

Ücretsiz Bilgi Alın: 0850 304 7 987