Google AdWords Reklam Yönetimi

Profesyonel Ekibimiz ile Dijital Pazarlama İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Google AdWords reklam yönetimi ile Google Arama Ağı ve Görüntülü Reklam Ağı’nda reklamlarınızı yayımlıyor ve optimizasyon çalışmalarını yürütüyoruz.

Sektörünüzün, şirketinizin ve müşterilerinizin dinamiklerini anlıyor, arama ağında hizmet ve ürünlerinizden yararlanmak için sizi hangi anahtar kelimelerle (keywords) arayabileceklerini inceliyoruz.

Anahtar kelimeleri ortak özelliklerine göre grupluyor bu şekilde reklam grubu (adgroup) ve kampanyalarınızı (campaign) oluşturuyoruz. Neticede de arama ağınız için adwords hesap yapınızı kurgulamış oluyoruz.

Kampanyalarınız için Reklam uzantılarını (Ad Extensions) kullanarak görünürlüğünüzü arttırıyor vurgulamak istediğiniz niteliklerinizi ön plana çıkarıyoruz.

Görüntülü Reklam Ağı’ndan nasıl faydalanacağınızla ilgili önerilerle geliyoruz. Sektör ve şirketin ihtiyaçları için değişiklik gösteriyor olsa da temel olarak aşağıdaki yöntemleri kullanıyoruz.

Google Adwords Reklam Yönetimde Kullandığımız Diğer Yöntemler

  • Yeniden Pazarlama (Remarketing)
  • Yerleşimler (Placements)
  • İçeriğe Dayalı Hedefleme (Contextual)
  • Gmail Reklamları (GSP)
  • Konu Hedefleme (Topic)
  • Youtube Reklamları

Arama ve Görüntülü Ağı Kampanyalarınızı tamamladıktan sonra bütçeleme ve maksimum tıklama başı maliyet tekliflerini hesaplıyor neticesinde de reklamlarınızı yayına alıyoruz.

Kampanyalarınızın, google adwords reklam gruplarınızın, reklamlarınızın ve anahtar kelimelerinizin optimizasyonunu detaylı analizlerle bizzat kendimiz gerçekleştiriyoruz. Sizin için önemli olan hedefe göre (Örneğin satış, yeni üye kazanımı ya da siteye kaliteli trafik sağlama) maliyetlerinizi düşürerek hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Aldığımız sonuçları sizlere düzenli rapor olarak sunuyor, böylece de Google AdWords Reklam hesabınızın performansını görsel olarak çok kolay bir şekilde gözlemleyebileceğiniz çözümler sağlıyoruz.

Ücretsiz Bilgi Alın: 0850 304 7 987