Instagram Reklam Yönetimi

Profesyonel Ekibimiz ile Dijital Pazarlama İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Instagram Facebook’a göre daha seçkin bir mecradır ve Instagram Reklam Yönetiminde, yani sponsorlu reklamlarda görsel ağırlıklı reklamcılığın gücünü kullanıyoruz.

Instagram Reklam Yönetimi Kapsamında Neler Yapıyoruz?

  • Instagram, Facebook şirketinin bir parçası olduğu için, Facebook’un hedefleme gücünü aynı şekilde Instagram reklamları için de kullanarak çok detaylı hedeflemeler yapmaya başarabiliyoruz.
  • Instagram’da belirli sayfaları beğenmiş; yaş cinsiyet yaşanılan yer gibi datalar üzerinden hedefleme yaparak, hedef kitlenize diğer mecralarda hedefleyemeyeğiniz kadar detaylı bir şekilde ulaşmanıza yardım ediyoruz.
  • Hedef Kitle İstatistiklerini (Audience Insights) kullanarak sayfanızı beğenmiş kullanıcıların davranışlarıyla benzerlik gösteren diğer kitleleri dikkatli bir çalışmayla tespit ediyor, reklam kurgunuzu veri destekli bir şekilde oluşturuyoruz.
  • Hedeflerinize bağlı olarak (satış, üyelik, takipçi sayısı, kaliteli trafik vb) dönüşümlerinizi takip ediyor, bunların optimizasyon çalışmalarını sürekli yöneterek maliyetlerinizi düşürmeyi başarıyoruz.

Referanslarımız

Ücretsiz Bilgi Alın: 0850 304 7 987