Instagram Facebook’a göre daha seçkin bir mecradır ve Instagram Reklam Yönetiminde, yani sponsorlu reklamlarda görsel ağırlıklı reklamcılığın gücünü kullanıyoruz.

Instagram Reklam Yönetimi Kapsamında Neler Yapıyoruz?

  • Instagram, Facebook şirketinin bir parçası olduğu için, Facebook’un hedefleme gücünü aynı şekilde Instagram reklamları için de kullanarak çok detaylı hedeflemeler yapmaya başarabiliyoruz.
  • Instagram’da belirli sayfaları beğenmiş; yaş cinsiyet yaşanılan yer gibi datalar üzerinden hedefleme yaparak, hedef kitlenize diğer mecralarda hedefleyemeyeğiniz kadar detaylı bir şekilde ulaşmanıza yardım ediyoruz.
  • Hedef Kitle İstatistiklerini (Audience Insights) kullanarak sayfanızı beğenmiş kullanıcıların davranışlarıyla benzerlik gösteren diğer kitleleri dikkatli bir çalışmayla tespit ediyor, reklam kurgunuzu veri destekli bir şekilde oluşturuyoruz.
  • Hedeflerinize bağlı olarak (satış, üyelik, takipçi sayısı, kaliteli trafik vb) dönüşümlerinizi takip ediyor, bunların optimizasyon çalışmalarını sürekli yöneterek maliyetlerinizi düşürmeyi başarıyoruz.

Referanslarımız

Ücretsiz Bilgi Alın: 0850 304 7 987